1. afdeling |
|
|
|
hold |
Indledende |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
ind 1 |
17:00 |
20 |
1:09,63 |
De aktive grise
fra VSP (Videncenter for Svineproduktion) |
|
|
48 |
1:21,30 |
Hotel Mariott |
ind 2 |
17:06 |
51 |
1:11,30 |
Folketingets
Administration |
|
|
23 |
1:01,35 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 1 |
ind 3 |
17:12 |
24 |
1:07,13 |
Moe &
Brødsgaard A/S |
|
|
22 |
1:09,13 |
Nordic Sugar/
sukkerknallerne |
ind 4 |
17:18 |
26 |
1:04,94 |
TeamArbejdsliv |
|
|
27 |
1:05,28 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
ind 5 |
17:24 |
28 |
1:07,67 |
UNSCC (UN
Sailing Club Copenhagen) |
|
|
32 |
1:15,30 |
Frederiksberg
Gartner og vejservice |
ind 6 |
17:30 |
30 |
1:18,58 |
HMN Naturgas |
|
|
31 |
1:02,25 |
Københavns
Energi 1 |
|
|
|
|
|
Opsamling |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
ops 1 |
17:36 |
48 |
1:14,03 |
Hotel Mariott |
|
|
28 |
1:04,97 |
UNSCC (UN
Sailing Club Copenhagen) |
ops 2 |
17:42 |
51 |
1:09,55 |
Folketingets
Administration |
|
|
20 |
1:05,38 |
De aktive grise
fra VSP (Videncenter for Svineproduktion) |
ops 3 |
17:48 |
22 |
1:06,17 |
Nordic Sugar/
sukkerknallerne |
|
|
27 |
1:05,39 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
ops 4 |
17:54 |
32 |
1:15,93 |
Frederiksberg
Gartner og vejservice |
|
|
30 |
1:18,41 |
HMN Naturgas |
|
|
|
|
|
Kvartfinaler |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
kvt 1 |
18:00 |
23 |
1:06,89 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 1 |
|
|
28 |
1:10,52 |
UNSCC (UN
Sailing Club Copenhagen) |
kvt 2 |
18:06 |
31 |
1:01,51 |
Københavns
Energi 1 |
|
|
20 |
1:10,24 |
De aktive grise
fra VSP (Videncenter for Svineproduktion) |
kvt 3 |
18:12 |
26 |
1:05,07 |
TeamArbejdsliv |
|
|
27 |
1:01,34 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
kvt 4 |
18:18 |
24 |
1:06,32 |
Moe &
Brødsgaard A/S |
|
|
32 |
1:15,03 |
Frederiksberg
Gartner og vejservice |
|
|
|
|
|
Semifinaler |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
semi 1 |
18:24 |
23 |
1:03,40 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 1 |
|
|
31 |
1:02,27 |
Københavns
Energi 1 |
semi 2 |
18:30 |
27 |
1:04,21 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
|
|
24 |
1:04,56 |
Moe &
Brødsgaard A/S |
|
|
|
|
|
Lille
Finale |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
Lille
Finale |
18:36 |
31 |
1:01,99 |
Københavns
Energi 1 |
|
|
27 |
1:00,77 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinder af
lille finale 2. afdeling |
|
|
|
|
|
|
27 |
1:00,77 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. afdeling |
|
|
|
hold |
Indledende |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
ind 1 |
18:48 |
40 |
1:13,63 |
Beskæftigelse og
Integration, Kontor for Politik |
|
|
41 |
1:09,43 |
ScanJour |
ind 2 |
18:54 |
42 |
1:15,19 |
Rigshospitalet/HOC/
afd 3033 hold 2 |
|
|
43 |
1:13,49 |
MT Højgaard |
ind 3 |
19:00 |
44 |
1:27,62 |
Center
Nørrebro/Thorupgården |
|
|
45 |
1:11,95 |
Københavns
Energi 2 |
ind 4 |
19:06 |
46 |
1:01,27 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 2 |
|
|
47 |
1:14,38 |
Ernæring og
sundhed Ankerhus |
ind 5 |
19:12 |
21 |
1:15,78 |
Rigshospitalet/HOC/
afd 3033 hold 1 |
|
|
49 |
1:10,13 |
Oxford Group |
ind 6 |
19:18 |
25 |
1:13,40 |
Fællesklubben |
|
|
29 |
1:04,56 |
Aon Denmark A/S
hold 1 |
|
|
|
|
|
Opsamling |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
ops 1 |
19:24 |
40 |
1:13,13 |
Beskæftigelse og
Integration, Kontor for Politik |
|
|
45 |
1:12,39 |
Københavns
Energi 2 |
ops 2 |
19:30 |
42 |
1:13,19 |
Rigshospitalet/HOC/
afd 3033 hold 2 |
|
|
43 |
1:09,37 |
MT Højgaard |
ops 3 |
19:36 |
44 |
1:28,26 |
Center
Nørrebro/Thorupgården |
|
|
47 |
1:05,09 |
Ernæring og
sundhed Ankerhus |
ops 4 |
19:42 |
21 |
1:15,54 |
Rigshospitalet/HOC/
afd 3033 hold 1 |
|
|
25 |
1:11,88 |
Fællesklubben |
|
|
|
|
|
Kvartfinaler |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
kvt 1 |
19:48 |
46 |
1:03,22 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 2 |
|
|
45 |
1:11,96 |
Københavns
Energi 2 |
kvt 2 |
19:54 |
29 |
1:04,48 |
Aon Denmark A/S
hold 1 |
|
|
43 |
1:07,23 |
MT Højgaard |
kvt 3 |
20:00 |
41 |
1:06,49 |
ScanJour |
|
|
47 |
1:05,09 |
Ernæring og
sundhed Ankerhus |
kvt 4 |
20:06 |
49 |
1:06,61 |
Oxford Group |
|
|
25 |
1:08,76 |
Fællesklubben |
|
|
|
|
|
Semifinaler |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
semi 1 |
20:12 |
46 |
1:01,87 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 2 |
|
|
29 |
1:04,96 |
Aon Denmark A/S
hold 1 |
semi 2 |
20:18 |
47 |
1:05,12 |
Ernæring og
sundhed Ankerhus |
|
|
49 |
1:11,71 |
Oxford Group |
|
|
|
|
|
Lille
Finale |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
Lille
Finale |
20:24 |
46 |
1:01,21 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 2 |
|
|
47 |
1:05,42 |
Ernæring og
sundhed Ankerhus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinder af
lille finale 2. afdeling |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
|
|
46 |
1:01,21 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
La Grande
B-Finale |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
B-Finale |
|
31 |
0:56,23 |
Københavns
Energi 1 |
|
|
47 |
1:01,87 |
Ernæring og
sundhed Ankerhus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
La Grande
A-Finale |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
A-Finale |
20:30 |
27 |
1:00,23 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
|
|
46 |
1:02,57 |
NCC Construction
Danmark A/S hold 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinder A-Finale |
Starttid |
Båd ID |
tid |
Team |
Vinder |
|
27 |
1:00,23 |
Kongeskibet
DANNEBROG |
|
|
|
|
|
Endelig pladsering |
|
|
|
|
1. plads |
|
27 |
|
Kongeskibet DANNEBROG |
2. plads |
|
46 |
|
NCC Construction Danmark A/S hold
2 |
3. plads |
|
31 |
|
Københavns Energi 1 |
4. plads |
|
47 |
|
Ernæring og sundhed Ankerhus |
|
|
|
|
|